6 Yaşındaki Çocuk Kayboldu – Ormanda Bulunduğunda Yanındakini Görenler Gözlerine İnanamadı

Çocuğunuzun kaybolduğunun farkına varmak hayatınızda yaşayabileceğiniz en büyük şoklardan biridir.Anneler ve babalar, çocuklarını tehlikelere karşı koruyabilmek için canlarını bile verirler. Bir anlığına bile çocukları ortadan kaybolsa paniğe kapılırlar.

6 Yaşındaki Çocuk Kayboldu – Ormanda Bulunduğunda Yanındakini Görenler Gözlerine İnanamadı
16 Mayıs 2021 - 05:51
Altı yaşındaki Kaydon Leach bir gün köpeği Chula ile beraber gözlerden k-ayboldu.

İ-nanılmaz p-anikleyen anne ve baba, hemen oğullarını aramaya başladılar. Bir yandan da yetkililere h-aber verdiler. 100 kişiden oluşan arama kurtarma ekibi gece gündüz çocuğu aradı. Ancak hiçbir iz yoktu. Kaydon Leach ismindeki çocuk geçtiğimiz sene bir nisan akşamı gözlerden k-ayboldu. Yüz kişiden ve gönüllülerden oluşan a-rama k-urtarma ekibi geniş bir alanda çocuğu aramaya başladı. Kaydon altı yaşında olduğundan kendini koruyabilmesi i-mkansızdı. Bir an önce bulunması gerekiyordu. Bu yüzden a-rama k-urtarma ekibine p-olis köpekleri ve helikopterler de katıldı.
22 saatlik arayışın ardından Kaydon, evinden 800 metre uzaklıktaki ormanlık bir alanda bulundu.Çocuk sağ salim bulundu. Gönüllüler, itfaiyeciler, p-olisler ve diğerlerine yerine kahraman ilan edilen bir köpek oldu. Kaydon’un h-ayatta kalmasını evin köpeği Chula sağlamıştı. Köpek ve çocuk k-aybolunca, köpek çocuğu koruyabilmek için her şeyi yapmış. Yetkili bir isim, “Ekibimiz çocuğa yaklaştığında, köpek başta onlara bile s-aldırdı ve y-aklaşmalarına izin vermedi” dedi. Sağanak yağış ve gecenin karanlığına rağmen Chula, çocuğu her şeyden ve herkesten korudu.Bulunduğunda Kaydon üşüyordu.

Ekipler hemen çocuğu battaniyeyle sardı. Hızla h-astaneye götürüldü ve muayene edildi. Aile, “Kaydon’un bulunmasında emeği geçen gerek yetkililere gerekse de gönüllülere çok teşekkür ediyoruz. Bize gösterdiğiniz desteğe minnettarız. Arkadaşlarımıza ve komşularımıza da çok teşekkür ediyoruz” şeklinde bir gönderi paylaştı. Neyse ki büyük bir t-rajedinin önüne geçilmiş. Köpeklerin bir kez daha insanların en iyi arkadaşları olduğunu görmüş olduk. Köpeklerin, insanların en iyi dostları olduğuna i-nanıyorsanız paylaşın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum