BAŞ BELASI DİZİSİ YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

Yapımcılığını ARC YAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu ATV’nin yeni yaz dizisinin yayın tarihi belli oldu!

BAŞ BELASI DİZİSİ YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!
11 Haziran 2021 - 00:05
Senaryosunu Orçun Oksar, Özel Çetinel ile Ramazan Demirli’nin kaleme aldığı dizi Pazar günleri ATV ekranlarını süsleyecek. Dizinin başrollerini İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt ve Buçe Buse Kahraman paylaşıyor. Baş Belası, İlk bölümüyle 20 Haziran Pazar 20:00’de ATV’de başlıyor!

Baş Belası Konusu ve Oyuncu Kadrosu Nedir?


Baş Belası dizisi ne zaman başlıyor? Baş Belası dizisi konusu ne? İşte oyuncu kadrosu…

Baş Belası, kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü'nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu alıyor. İpek'in çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara'yla sık sık karşı karşıya getirecek. "Baş Belası" birbirine taban tabana zıt bu iki karakterin polisiye maceralarla süslü eğlenceli hikayelerini anlatacak.

Oyuncuları ise; başrolde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir'e deneyimli oyuncular Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk'un eşlik ettiği dizi, heyecanlı ve sürükleyici hikayesini eğlenceli bir dille anlatacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum