Birinci bölümüyle büyük ilgi gören Camdaki Kız dizisiyle Türk televizyon tarihinde bir ilk yaşandı

Gülseren Budayıcıoğlu'nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız , dün akşam Kanal D ekranından seyirciyle buluştu

Birinci bölümüyle büyük ilgi gören Camdaki Kız dizisiyle Türk televizyon tarihinde bir ilk yaşandı
09 Nisan 2021 - 09:52

Gülseren Budayıcıoğlu'nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız , dün akşam Kanal D ekranından seyirciyle buluştu. Son dönemde gerçek yaşam hikayelerinden uyarlanan dizileriyle büyük bir başarı yakalayan ve izleyicinin kalbinde taht kuran diziler icra eden OGM Pictures, bu kez de "Camdaki Kız"la adından söz ettiriyor.

KADROSUNDA USTA İSİMLER YER ALIYOR

Gerçek bir aşk hikayesinin mevzu alındığı Camdaki Kız'da; Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırıyor. Kadrosunda ise Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek benzer biçimde başarılar adlar içeriyor.

TÜRK TELEVİZYON TARİHİNDE BİR İLK

İlk bölümüyle büyük merak uyandıran dizi ile hem de Türk televizyonlarında bir ilk daha yaşandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Doğduğun Ev Kaderindir', 'Masumlar Apartmanı' ve 'Kırmızı Oda'dan sonrasında 'Camdaki Kız'la dördüncü eseri aynı sezonda ekranlarda yer almış oldu.

İşte Camdaki Kız dizisinin ilk bölümünden kareler...Kaynak Bağlantısı : Haberler.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum