Borderlands Filminin Atlas'ı Edgar Ramirez Oldu

Ufukta oldukça geniş kadrolu bir Borderlands filmi var

Borderlands Filminin Atlas'ı Edgar Ramirez Oldu
06 Nisan 2021 - 12:42

Ufukta oldukça geniş kadrolu bir Borderlands filmi var. Öyleki ki filmle ilgili her gelen haber yanında bonus olarak bir oyuncu haberini daha getiriyor. Kadroda yer alacak son isim de belli oldu; daha ilkin Bright ve Gold filmlerinde de seyrettiğimiz Edgar Ramirez yeni Borderlands filmimizde Atlas karakterini canlandıracak.

Deadline'ın haberine bakılırsa Atlas'ın filmdeki varlığı da epey gündem yaratacak cinsten.

"Edgar kalibresindeki bir erkek oyuncu ile çalışmak büyük bir onur. Onun kabiliyeti ve karizmasını Cate Blanchett'in karşısına koymak unutulmaz bir oyuncu seçimi oldu. Atlas hakikaten hususi bir kişiliğe haiz, karizması ve çekiciliği var. Sadece hepsinin altında bir çılgınlık var. Edgar'ın kariyerinin erken dönemlerinden beri büyük bir hayranıyım ve beni her fırsatta büyülemeye devam ediyor. Yapmak istediğimiz şey yırtıcı, keyifli ve Edgar'ın görmüş olduğu öteki her şeyden daha değişik bir film. Onunla çalışacağım için fazlaca heyecanlıyım." diyen filmin yönetmeni Eli Roth da Atlas'a uygun bir oyuncu seçmekten dolayı epey mutlu gözüküyor.

  • Borderlands Filminin Yeni Yıldızı Haley Bennett Oldu
  • Borderlands Filmi Tiny Tina'sını Da Buldu

Lionsgate adına konuşan başkan Nathan Kahane de Edgar ile beraber Atlas'ın evrene dahil edilmesinin fazlaca sayıda karakterin kaderini değiştireceğini deklare etti. Oyun serisinde Atlas, Pandora içinde bir tabanca üreticisi ve evrenin en kuvvetli karakterlerinden birisi. Yalnız fizyolojik güç olarak değil bağlantıları yardımıyla tüm evreni avucunun içinde tutan Atlas'ı Borderlands filmimizde fena karakter olarak seyretmek epey keyifli olacak.Kaynak Bağlantısı : Oyun Gezer

YORUMLAR

  • 0 Yorum