Bülent Uygun'dan Trabzonspor mesajı

Süper Lig'in 34

Bülent Uygun'dan Trabzonspor mesajı
09 Nisan 2021 - 04:27

Süper Lig'in 34. haftasında 10 Nisan Cumartesi günü Trabzonspor'u konuk edecek Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Bülent Uygun, karşı karşıya gelme öncesinde açıklamalarda bulunmuş oldu.

Uygun, idman öncesi gazetecilere yapmış olduğu açıklamada, ligde son oynadıkları Göztepe maçında beklentileri karşılayamadıklarını belirtti.

Göztepe maçında alınan mağlubiyetten ders çıkaracaklarını dile getiren Uygun, Trabzonspor maçında daha iyi bir futbol izletme gayretinde olacaklarını aktardı.

Trabzonspor maçının güçlük derecesinin oldukça yüksek olduğuna işaret eden Uygun, iki takımın maçlarının keyifli geçtiğini vurgulayarak "Abdullah Avcı hoca ulaştıktan sonra oyun anlayışı ve planlaması değişen bir Trabzonspor gördük. İhtiyacımız olan üç puanı alabileceğimiz, sistem ve taktik anlamında sahada savaşarak kazanmak istediğimiz bir maç bizi bekliyor." diye konuştu.

Eksikleri bulunduğunu özetleyen Bülent Uygun, "Kovid-19'a yakalanan ve sakat olan bazı oyuncularımız var. Benim futbolcu kardeşlerimden kim oynarsa oynasın, sahada kazanma adına mücadelesini ortaya koyacaktır." değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

 

İlk 3 Kuponun Tuttur'dan Armağan! Derhal Üye Ol Kazan!


Kaynak Bağlantısı : Sporx

YORUMLAR

  • 0 Yorum