BURÇLARA GÖRE KARİYER SEÇENEKLERİ

Birçok insan için burçlar oldukça önemlidir. Burçların karakteristik özelliklerini belirlediğine inanırlar. Burçlara göre kişilerin kariyer seçenekleri de şekillenir. Bakalım burçların kariyer seçenekleri neler?

BURÇLARA GÖRE KARİYER SEÇENEKLERİ
07 Haziran 2021 - 22:23
Koç Burcu: Koç burcunun kendi işinin patronu olması beklenir. Liderlik vasfını taşıyan koçlardan girişimci olması beklenir. Koç burçlarının kafasından bir proje geçiyorsa hemen eyleme dökmelidir. 

Boğa Burcu: Boğa burçları yeniliklerden çok hoşlanmazlar. Sıradan işlerin insanıdırlar. Masa başı, evrak işleri, hesap kitap işleri tam boğa burçlarına göredir. Bir boğadan iyi bir muhasebeci olabilir. 


İkizler Burcu: İkizlerin kararı sıklıkla değişir. Ortam çabuk değişebilirler. Ancak biraz havalı işlerin insanıdırlar. Mimarlık, avukatlık ikizler için ideal kariyer seçenekleri olabilir. 

Yengeç Burcu: Yengeç burcu muhteşem bir hafızaya sahiptir. Bir şirketin eli ayağı olma potansiyeline sahiptirler. Kolay iş sahibi olurlar. Yengeçler; kibar ve düzenli bir patron olabilirler. 

Aslan Burcu: Aslan egosu burçlar arasında oldukça ünlüdür. Aslan insanları mimarlık ve grafik tasarım gibi bölümler ideal olabilir. Ancak biraz çekilmez olabilirler. Aslan burçları için meslektaşları kötü, kendileri en mükemmeldir!

Başak Burcu: Başak burçları pimpiriklidir. Her işte her yerde çalışamazlar. Çalıştıkları ortam temiz ve düzenli olmalıdır. Disiplin sağlanmalıdır. Kurumsal bir şirkette yöneticilik Başak burçları için fena bir fikir gibi gözükmüyor. 

Terazi Burcu: Takım çalışması için yaratılmıştır. Zarafeti seven teraziler için olmazsa olmaz şey adalettir. Kocaman bir ekipte herkes adaletli bir şekilde mutlu çalışsınlar.

Akrep Burcu: Kıpır kıpır olan Akrepler için başarı oldukça önemlidir. Herkesin akreplerden başarılı biri olarak bahsetmeleri dünyalara bedeldir. Öğrenmeye açık bir kişiliğe sahiptirler. 

Yay Burcu: Gezmeye tozmaya bayılırlar. Her gün aynı iş yerinde aynı masada çalışmak yaylar için kabus olabilir. Ekip çalışmalarını severler. Gezerek yapılabilecek bir iş hayatı yaylar için iyi bir fikir olabilir. 

Oğlak Burcu: Oğlaklar için çalıştıkları yerin bilinen ve büyük bir yer olması oldukça önemlidir. Gösteriş ve lüks oğlaklar için önem taşır. 

Kova Burcu: Kovalar sıkıcılıktan uzak bir iş hayatı arzularlar. Hareketli ve eğlenceli bir ortam isterler. 

Balık Burcu: Balıklar genellikle sakindirler. Düzenli bir hayatın insanıdırlar. Kanaatkardırlar. Sevdiği insanlarla aynı yerde çalışmak onlar için dünyalara bedeldir. Duygular balıklar için her zaman ilk sıradadır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum