Canan Karatay'dan Korona Virüs Önlemleri! İşte Canan Karatay'ı Haklı Çıkaran Sebepler!

Korona virüs ülkemizde etkilerini sürdürmeye başlamasının ardından Canan Karatay’dan korona virüsten nasıl korunabileceğimize dair önemli açıklamalar gelmişti. Ancak Canan Karatay tarafından yapılan açıklamalar kimse tarafından dikkate alınmamıştı.

Canan Karatay'dan Korona Virüs Önlemleri! İşte Canan Karatay'ı Haklı Çıkaran Sebepler!
07 Mayıs 2021 - 18:46
istemeyen bireyler kesinlikle sabah akşam olmak üzere karbonatlı su ile gargara yapması gerektiğine dair açıklamalar yapılmıştı. Aynı zamanda tuzlu su ve sirkeli su ile de gargara yapılacağına dair önemli açıklamalar gündemimizde ki yerini aldı.

ALMANYA’DA YAPILAN ARAŞTIRMA SONUCU HAKLI ÇIKTI!


Canan Karatay geçtiğimiz dönemler de korona virüs ile ilgili açıklamalarda bulunmasının ardından Almanya da laboratuvar ortamında yapılan deneyimler sonucunda önemli vurgulamalar yapıldı. Yapılan araştırmalar sonrasında Canan Karatay’ın korona virüs tezinin doğru olduğu açıklandı. Aynı zamanda salgına yakalanan kişilerden tez vakitte iyileşmesi için gargara yapması gerektiğine dair açıklamalar yapıldı.

C ve D VİTAMİN KULLANIMLARINIZI ARTTIRIN!

Almanya da yapılan açıklamaların ardından C ve D ve vitaminlerinin de vücut direnci için önemli bir yere sahip olduğu bildirildi. Canan Karatay bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için C ve D vitamin kullanımlarının artış göstermesi gerektiğine dair açıklamalar da yer aldı. Özellikle salgına yakalanan ve kurtulmak isteyen bireylerin D vitamine ağırlık vermesi gerektiği açıklandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum