Catherine Zeta-Jones, 20 yıllık evliliğinin sırrını açıkladı

51 yaşındaki güzel oyuncu Wall Street Journal’a verdiği röportajda; kendisinden 25 yaş büyük olan ve Hollywood’un başarıya ulaşmış aktörlerinden Michael Douglas ile evliliklerinin hala aşk dolu bulund

Catherine Zeta-Jones, 20 yıllık evliliğinin sırrını açıkladı
06 Nisan 2021 - 12:08

51 yaşındaki güzel oyuncu Wall Street Journal’a verdiği röportajda; kendisinden 25 yaş büyük olan ve Hollywood’un başarıya ulaşmış aktörlerinden Michael Douglas ile evliliklerinin hala aşk dolu bulunduğunu söyledi.

Jones, evliliklerinin uzun soluklu olmasını her iki tarafında bu beraberlikten keyif almasına bağlarken her ilişkide olduğu benzer biçimde bazen inişler çıkışlar yaşadıklarını da kabul etti. Kariyerlerinin evliliklerine zarar vermediğini belirten Jones; “İlişkimizde durağan(durgun) olarak sevgi ve saygı var. Gülmece duygumuzu asla kaybetmedik ve birbirimizin arkadaşlığından büyük zevk alıyoruz. Pek çokları benzer biçimde sabah 9’dan akşam 5’e bir işimiz olmadı fakat buna karşın bu sektörede olan pek fazlaca çiftin aksine beraber fazlaca zaman geçiriyoruz ve bundan keyif alıyoruz” dedi.

KARANTİNADA BİR ARADA OLMAKTAN MUTLULAR

Jones ve Douglas çiftinin 20 yaşlarında Dylan adlı bir oğulları ve 17 yaşlarında Carys adlı bir de kızları var. Çift çocuklarını yetiştirmek için on yıldan fazla bir süredir Michael Douglas’ın annesinin doğduğu Bermuda’da yaşıyordu. Sadece evlatların büyümesiyle birlikte yaşadıkları evi 2019 senesinde 10,6 milyon dolardan satışa çıkardılar.

Pandemiyle birlikte kısıtlamaların, karantinaların yaşandığı New York’ta yaşamaya süregelen aile, Jones’un ifadelerine gore bu süreci pek çoklarının aksine oldukça rahat geçirmiş: “Pek fazlaca aileyi bu engellemeler çılgına çevirse de ben fazlaca mutluyum. Tamamımız birbirimizin alanına saygı duyuyoruz, bağımsız bireyler olarak yaşıyoruz fakat akşamları yemekte ya da sabah kahvaltıda bir araya gelmeyi de dört gözle bekliyoruz.”

Hollywood’un gözde çiftlerinden olan Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas, 2020’nin kasım ayında evliliklerinin 20. yılını kutlamışlardı. Ek olarak Jones, Paskalya’da paylaşmış olduğu eski bir fotoğrafta Michael Douglas’a “tavşanım” diyerek sevgisini göstermişti.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)’in paylaşmış olduğu bir gönderiKaynak Bağlantısı : Sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum