Çiğ Köfte 'Acılı' Çıktı Diye Çalışanı Darp Eden Maganda Tutuklandı

Afyonkarahisar'da sipariş etmiş olduğu çiğköftenin "acılı" olduğu nedeni öne sürülerek iş yeri çalışanını darp eden şüpheli Gurur Şenel ile aynı iş yerine hücum eden kardeşi H

Çiğ Köfte 'Acılı' Çıktı Diye Çalışanı Darp Eden Maganda Tutuklandı
02 Mart 2021 - 16:13

Afyonkarahisar'da sipariş etmiş olduğu çiğköftenin "acılı" olduğu nedeni öne sürülerek iş yeri çalışanını darp eden şüpheli Gurur Şenel ile aynı iş yerine hücum eden kardeşi H.Ş. tutuklandı, B.B. ve D.B. özgür bırakıldı.

İş yeri çalışanını darbeden Gurur Şenel ile dün akşam aynı iş yerine hücum eden H.Ş, B.B. ve D.B'nin polisteki işlemleri tamamlandı.

Şüpheliler, Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde sıhhat kontrolünden geçirildikten sonrasında adliyeye sevk edildi.

Şüphelilerden B.B ile D.B, savcılıkça alınan ifadesinin arkasından özgür bırakıldı.

Mahkeme çıkarılan şüphelilerden iş yeri çalışanını darbeden Gurur Şenel ile kardeşi H.Ş tutuklandı.

Ne olmuştu?

Afyonkarahisar'da bir pişmeden köftecide 23 Şubat'ta yaşanmış olan vakada, sipariş etmiş olduğu pişmeden köftenin "acılı" bulunduğunu ileri devam eden alan kişi Gurur Şenel yeri çalışanı Yılmaz Koç'u darp etmiş, darp anı güvenlik kamerasına yansımıştı.

Polis ekiplerince yakalanan Şenel, emniyetteki ifadesinde mevzuyu doğrulamış, savcılık talimatıyla tutuksuz yargılanmak suretiyle özgür bırakılmıştı. Şenel, cumhuriyet savcılığının kararıyla güvenlik ekipleri tarafınca tekrardan gözaltına alınmıştı.

Dün akşam yaşanmış olan vakada da aynı iş yerine ikinci hücum gerçekleşmiş, iş yerine gelen bir grup, aynı iş yerinin güvenlik kamerasına, arkasından kapıya alkol şişesi fırlatmış, iş yeri çalışanına küfürler etmişti.

Bu saldırıyla ilgili de çiğköftecideki çalışanı darbeden G.Ş'nin kardeşi H.Ş, eniştesi B.B. ile D.B. gözaltına alınmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum