Curry, Space Jam 2 için heyecanlı!: "Harika olacak!"

Golden State Warriors süperstarı Steph Curry, Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James'in gelecek aylarda çıkacak olan yeni vizyona giren filmi Space Jam 2 hakkında konuştu

Curry, Space Jam 2 için heyecanlı!: "Harika olacak!"
05 Nisan 2021 - 15:23

Golden State Warriors süperstarı Steph Curry, Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James'in gelecek aylarda çıkacak olan yeni vizyona giren filmi Space Jam 2 hakkında konuştu.

LeBron'un oynadığı Space Jam 2'nin yeni fragmanı, birkaç gün ilkin görücüye çıkmıştı. 1996'daki ikonik derecede popüler olan ilk filmin devamı niteliğindeki bu film, LeBron'un başrolde Michael Jordan'ın meşalesini taşımış olduğu bir yapım olmasıyla dikkatleri çekiyor.

Curry kısa süre ilkin Space Jam 2'nin yeni fragmanından bahsetti ve filmden duyduğu heyecanı paylaşarak, izlemeyi dört gözle beklediğini belirtti:

"Mükemmel olacak. Space Jam'in ilki aslına bakarsan efsanevi bir konseptti ve şimdi LeBron'un bunu geri getirmesi müthiş olacak. İzleyeceğim. Hepimiz benzer biçimde, seyretmek için can atıyorum. Öteki oynayanlar hakkında fazla düşünmedim, bu yüzden o mevzuda söyleyecek bir şeyim yok."

Space Jam: A New Legacy isminde filmin, 16 Temmuz tarihinde gösterime girmesi umut ediliyor.Kaynak Bağlantısı : Sporx

YORUMLAR

  • 0 Yorum