Deadly Premonition 2, Yıl İçinde PC'ye De Gelecek

Guinness Rekorlar Kitabına 'En Fazlaca Kutuplaştıran Hayatta Kalma Korku Oyunu' olarak giren Deadly Premonition, sırf bu özelliğiyle bile kült kabul edilen oyunlardan biriydi

Deadly Premonition 2, Yıl İçinde PC'ye De Gelecek
08 Nisan 2021 - 15:57

Guinness Rekorlar Kitabına 'En Fazlaca Kutuplaştıran Hayatta Kalma Korku Oyunu' olarak giren Deadly Premonition, sırf bu özelliğiyle bile kült kabul edilen oyunlardan biriydi. Son aşama garip bir oyundu, seveni de nefret edeni de çoktu. Yayıncı Rising Yıldız Games ve geliştirici Toybox Inc. bundan 2 yıl ilkin Switch için sürpriz halde Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise'ı duyurduğunda yeni oyunun da aynı şekilde garip olup olamayacağını merak etmiştik.

Oyun geçtiğimiz yıl gösterildi ve notları hep averaj seviyede kaldı. Pek de başarı göstermiş bulunmayan bu oyunun, yıl içinde PC'ye de geleceği belli oldu diyebiliriz. Thunderful Group oyunu Steam üstünden yayınlanmayı planlıyor, doğrusu önceleri bir ihtimal Epic Games Store'a hususi olabilir düşünceleri de boşa çıkmış oluyor bu durumda.

Oyunun oynanışı iki değişik kısma haiz. İlk bölümde FBI Ajanı Aaliyah Davis rolünü yapan, bir genç kızın cinayetini araştırıyoruz ve Francis Zach Morgan'ı sorguya çekiyoruz. İkinci bölümde ise on dört yıl önceye dönüyor ve Francis York Morgan rolünü yapan Loisiana'daki kurgusal bir şehirde araştırmalar yapıyoruz.

İlk oyunu sevdiyseniz bir ihtimal bunu da oynamak istiyorsunuzdur, fakat oldukça bir şey kaçırdığımız bir oyun değil sanki.Kaynak Bağlantısı : Oyun Gezer

YORUMLAR

  • 0 Yorum