Didem Soydan: Fantezi için özel ayakkabılarım var

Şu sıralar oyuncu Burak Deniz'le aşk yaşayan meşhur manken Didem Soydan, YouTube’daki gösterilen bir programa konuk oldu

Didem Soydan: Fantezi için özel ayakkabılarım var
06 Nisan 2021 - 09:07

Şu sıralar oyuncu Burak Deniz'le aşk yaşayan meşhur manken Didem Soydan, YouTube’daki gösterilen bir programa konuk oldu. Hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan güzel manken, garip itiraflarda da bulunmuş oldu.

İşte Soydan'ın açıklamalarından ara başlıklar...

"HASTALIK KORKUM VAR"

Soydan konuk olduğu yayında, "Hastalıkla ilgili korkum var. Babamı o nedenle kaybettim. Travması kaldı. Kristal kürem olsa korktuğum şey başıma gelecek mi onu öğrenmek arzu ederdim.

Zayıf yönlerimle onları göstermeyerek başa çıkıyorum. Annemden bu şekilde gördüm.


"ÇOK ZAYIFTIM"

Lisede zayıflıktan ölüyordum. 35-40 kilo kadardım. Okulun en havalı kızları Harley Davidson bot giyiyor. Tıknaz kısa boylular. Ergenliğe benden daha ilkin girmişler, ben ise Safinaz. Annemle bot almaya gittik. Annem "Çubuk kraker o botun içine girer mi?" demişti ayakkabıcıya...

"PEÇETE BİRİKTİRİYORUM"

Peçete biriktiriyorum. Anneannem hala gittiği günlerden bana peçete topluyor. Onun hatırına devam ediyorum.

New York’a taşınırken her şeyimi dağıtmak zorunda kaldım. Kütüphanemi bile verdim.


"BURCUNA GÖRE SEVGİLİ SEÇERİM"

Sevgili seçimlerimde yalnız burca dikkat ettim. Belli burçlar benim hayatımda yok. Hayatımda olan insanların hepsi Eylül - Ocak arası dünyaya gelmiştir.

"LEZBİYENLER PEŞİMDE"

Lezbiyenlerden paragraflarca mesajlar alıyorum. Bir çok benim gizlediğimi düşünüyor ve doğru yola gelmeye çağırıyor. Bugüne dek öyleki bir ilgim olmadı. Olursa derhal söylerim. Cinsel yönelimimi sorguladığım zamanlar doğal ki oldu. Bu mevzuda gizli saklı saklım yok. Benim için bir ehemmiyet arz etmiyor. Öğrendiklerimiz ve bizlere öğretilenler içinde uçurumlar var. Bu zamana dek ilişkilerim hep heteroseksüel kişilerle oldu. Fakat örnek olarak New York’tayken bir kız, bir adam benzer biçimde peşime düştü. Onunla ilgili hiçbir şey beni ne duygusal ne de cinsel olarak çekti.

"FANTEZİ İÇİN AYAKKABILARIM VAR"

Üç yıl ilkin New York’tan...
Kaynak Bağlantısı : Ensonhaber

YORUMLAR

  • 0 Yorum