Düdüklü Tencere Kazası Herkesi Şok Etti!

Yürümeye yeni başlamış olan ufak çocuk, çevresini anlamaya çalıştığı sırada bir kaza yaşadı. Merakını giderebilmek için yaptığı şey ise ailesini şok etti. Ağrı ilinde henüz 2 yaşında olan bir çocuk düdüklü tencereye sıkıştı, onu kimse kurtaramayınca ekipler kurtarmaya geldi.

Düdüklü Tencere Kazası Herkesi Şok Etti!
22 Haziran 2021 - 21:12
Ağrı kent merkezinde ikamet eden ailenin tek erkek çocuğu, evin mutfak kısmında düdüklü tencereyle oyun oynamaya daldı. Bu oyun bir anda tehlikeli bir hal aldı. Çocuk tencere içerisine oturdu ve sıkıştı. Çıkmaya çalıştı ama yapamadı. Ardından ağlamaya başlayan küçük çocuğun yardımına anne ve babası yetişti. Onlar da çocuğu çıkaramadılar. Ardından 112 Acil Servis hattını aradılar. Ekipler kısa zamanda olay yerine geldi. Her şey oldukça hızlı bir şekilde gelişmişti.

Eve gelen sağlık ekipleri gördükleri manzara karşısında çok şaşırdılar. Sağlık ekipleri tencereye sıkışmış olan ufak çocuğun durumu konusunda herhangi bir sıkıntının olmadığını da ifade etti. Ekipler hemen hemen 10 dakikalık bir mücadelenin neticesinde çocuğu sağ salim hiçbir zarar görmeden kurtarabildi. Meydana gelen bu durumun tesirinden uzun saatler boyunca uzaklaşamayan ufak çocuk, ayakları uyuştuğundan ötürü belli bir zaman boyunca ayakta zar zor durdu. Ailesi paniklese bile bir sorun çıkmadı. Sağlıkçılar bu durum karşısında korkan küçük çocuğu yeniden muayene edip olay yerinden ayrıldı. Aile de ekiplerin her birine teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum