Edge of Eternity'nin Erken Erişimden Çıkış Tarihi İlan Edildi

Midgar Studio tarafınca geliştirilen Edge of Eternity, erken erişime çıkalı 2 yıldan uzun bir süre oldu

Edge of Eternity'nin Erken Erişimden Çıkış Tarihi İlan Edildi
09 Nisan 2021 - 00:27

Midgar Studio tarafınca geliştirilen Edge of Eternity, erken erişime çıkalı 2 yıldan uzun bir süre oldu. Bu uzun erken erişim sürecinin sonuna varmak üzereyiz, gösterilen yeni video ile oyunun tam sürüme geçiş zamanı deklare edildi.

Edge of Eternity, klasik JRYO’lardan esinlenerek geliştirilen bir oyun. Fantastik bir dünyada, türlü düşmanı alt edip her şeyi tüketen ‘Corrosion’ belasına bir deva bulmaya çalışan Selene ve Daryon’un macerasına ortak olduğumuz oyunda ümit ve fedakarlık temalı bir öykü anlatıldığını belirtiyor yapımcı ekip. Oyunun müziklerinin altında, Chrono Trigger ve Xenoblade Chronicles şeklinde oyunların da müziklerini icra eden Yasunori Mitsuda’nın imzası var; bu da türe ilgi duyanların dikkatini çekebilecek bir detay. Tam sürüme geçişiyle beraber oyuna 5 ila 10 saatlik içerik sunan iki yeni bölüm eklenecek.

Edge of Eternity, 8 Haziran’da tam sürüm çıkışını gerçekleştirecek. PC çıkış tarihinin yanında, oyunun öteki platformlara çıkış yapacağı tarih de kısmen açıklanmış oldu; PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series için de 2021'in ikinci yarısında çıkış yapması planlanıyor. Ek olarak çıkışında Game Pass'te yer edinen oyunlardan birisi olacak.Kaynak Bağlantısı : Oyun Gezer

YORUMLAR

  • 0 Yorum