Eşinden Şüphelendi Ve...

Her gece salonda bıraktığı pantolonundan sürekli para eksildiğini fark eden Mehmet İ., eşi Anıl İ.’den şüphelendi. Gizli kamerayla banyodayken eşinin para aldığını görüntüledi. Boşanma kararı alıp görüntüleri mahkemeye sundu. Mehmet İ. eşine 500 bin TL tazminat davası açtı.İstanbul’da oto galerisi işleten Mehmet İ., bir sabah pantolonunun cebinden para eksildiğini fark etti. Başta parayı kaybettiğini düşünen Mehmet İ. bu duruma aldırış etmedi. Cebinden ve cüzdanından sürekli para eksilen galerici, evine gizli kamera yerleştirdi.

Eşinden Şüphelendi Ve...
18 Nisan 2021 - 00:10
Ardından da pantolonu ve cüzdanını salonda bırakıp banyoya girdi. Kameranın kayıtta olduğu sırada Anıl İ., eşinin cüzdanından bir miktar para alarak salondan ayrıldı. Kameranın kaydettiği bu anların ardından eşiyle tartışma yaşayan Mehmet İ. boşanma kararı aldı.
Dilekçesinde eşinin yemek pişirmediğini ve temizlik yapmadığını belirten Mehmet İ., “Verdiğim kredi kartından her ay 2 bin lira para çekmekte. Her gün evden çıkarken ihtiyaçları için 100 lira veriyordum. Bunu yapması beni çok üzdü. Beni para kaynağı olarak görüyor, parayı da annesinin evine harcıyor” dedi.

Eşiyle olan tartışmalarının ses kaydını da alan ve bunları mahkemeye sunan Mehmet İ. dilekçesinde “İşyerinde eşimin de bulunduğu bir aile toplantısı yapıyorduk. Bu sırada tartışma yaşadık. Bana hakaret ve tehditlerde bulundu, yumruk attı, kolumu ısırdı. Odanın kapısını kilitleyerek, beni balkondan atmaya çalıştı” diye konuştu. Eşinin defalarca onurunu kırdığını belirten Mehmet İ., boşanma davası açarak çocuğunun velayetinin kendine verilmesini, ayrıca 250 bin TL manevi, 250 bin TL maddi tazminat istedi. Kocasının para çalmakla suçladığı Anıl İ. ise, karşı boşanma davası açtı. Aldatıldığını ileri süren Anıl İ., hakkındaki iddiaları yalanladı. Parayı eşinin bilgisi dahilinde cüzdanından aldığını, bu sırada kameranın kaydettiğini belirten Anıl İ. de 150 bin TL manevi 100 bin TL maddi tazminat talep etti.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Caner
  1 ay önce
  Evli kocası çalıyor diyor bu nasıl iş karı koca samimi ve aynı bütçeyle idare etmesini bilmeleri lazım
 • mantıklı konuşan birisi
  1 ay önce
  volkan umarım şakasındır kardeşim. hakaret etmek istemiyorum. adam gayet iyi açıklamış parasınıda veriyormuş. sen ne düşündünde adam kendini rezil felan ediyor dedin? daha fazla mı versin her ay 2 bin lira harcıyormuş neye harcıyor acaba? karısını sahipsiz bıraktığınıda sanmıyorum. yani bunu yapıyor olsa bile hırsızlık yapmasını normal mi görüyorsun. etik konusunda ciddi sıkıntıların var.
 • MEHMET
  1 ay önce
  BENCE BU VE BUNUN GİBİ KADINLARA ÇOK AĞIR CEZALAR VERİLMELİKİ BİR DAHA HİÇ BİR KADIN KOCASININ PARASINI ÇALIP BABASI GİLE HARCAMASIN VE YAZIDA ADAM HER AY 200 TELE KREDİ KARTINDAN PARA VE HERGÜN 100 TL PARA VERDİĞİNİ SÖYLEDİĞİ KARISI HALA PARA ÇALMAYA TENEZZÜL EDİYORSA YAZIKLAR OLSUN
 • volkan
  1 ay önce
  karısını hırsızlık yapacak kadar sahipsiz bırakan koca yargılanmalı bence bir koca karısının ihtiyaçlarını karşılamakla mükeleftir türkiyede bu adam gibi onursuz milyonlarca insan var bu yavşak bir tık ileri gitmiş kendini rezil etmiş
 • cebeci tarık
  1 ay önce
  kadına zaten para veriyormuş ki her ay kredi kartından 2 bin tl çekiyor bir de ekstra günde 100 tl alıyormuş onu da geçtim parayı annesinin evi için alıyormuş adam burada nerede haksız acaba tam okumuyorsunuz
 • yuksel karakas
  1 ay önce
  tesadufen haber bultenlerını okurken buhaber gozume carptı .volkan kardes gunluk 100 tl verıyormus aylık 2000 tl kredı kardı kullanıyormus toplamda 5000 eder sız evlımısınız ?evlıysenız esınıze aylık nekadar para verıyorsunuz?