Eski NFL oyuncusu 5 kişiyi öldürdükten sonra intihar etti

ABD'nin Cenup Carolina eyaletinde 5 kişiyi öldüren saldırganın eski Amerikan Futbol Ligi (NFL) oyuncusu Phillips Adams olduğu, futbolcunun intihar etmiş olduğu açıklandı

Eski NFL oyuncusu 5 kişiyi öldürdükten sonra intihar etti
09 Nisan 2021 - 04:19

ABD'nin Cenup Carolina eyaletinde 5 kişiyi öldüren saldırganın eski Amerikan Futbol Ligi (NFL) oyuncusu Phillips Adams olduğu, futbolcunun intihar etmiş olduğu açıklandı.

York İlçe Şerifi ofisine dayandırılan haberde, eyaletin önde gelen doktorları arasındaki Robert Lesslie (70) ile 4 kişiyi daha öldüren eski NFL oyuncusu Phillips Adams'ın (33), bu sabah doktorun evine yakın bir evde 45 kalibrelik tabancayla intihar etmiş olduğu açıklandı.

Salı günü, Rock Hill bölgesinde kendisini tedavi eden doktorunu ziyarete giden Adams'ın, bilinmeyen bir sebepten doktoru Lesslie ile eşi Barbara'yı (69) ve 9 ila 5 yaşlarındaki 2 torununu da silahıyla vurarak öldürmüş olduğu bildirildi.

York İlçe Şerif Bürosu sözcüsü Trent Faris, Lesslie'nin evinde çalışan James Lewis'in de (38) evin bahçesinde Adams tarafınca vurularak öldürüldüğünü, yaralanan bir kişinin ise "ciddi kurşun yaraları" sebebiyle hastaneye kaldırıldığını beyan etti.

Adams'ın, South Carolina State, 49ers ve Atlanta Falcons şeklinde birçok takımda defans futbolcusu olarak forma giydirilmiş olduğu, sonrasında geçirdiği sakatlıklar yüzünden futbolu bıraktığı kaydedildi.Kaynak Bağlantısı : Sporx

YORUMLAR

  • 0 Yorum