F.Bahçe'nin de istediği Visca için Abdullah Avcı devreye girecek

Fırtına'nın senelerdir kurduğu Edin Visca imgesel bu yaz gerçek olabilir

F.Bahçe'nin de istediği Visca için Abdullah Avcı devreye girecek
09 Nisan 2021 - 09:26

Fırtına'nın senelerdir kurduğu Edin Visca imgesel bu yaz gerçek olabilir... 3 senedir devamlı gündeme gelen Boşnak yıldız için Trabzonspor Yönetimi ciddi hamlelerde bulunuyor. Teknik direktör Abdullah Avcı, 2011'de keşfedip Başakşehir'e getirmiş olduğu ve ortalama 6 yıl hocalığını yapmış olduğu eski öğrencisini kadroda fazlaca isterken; oyuncunun menajeriyle temasa geçilmişti. 10 senedir Başakşehir forması giyen Visca, artık yeni bir maceraya yelken açmayı hedefliyor.

Fenerbahçe de istiyor!

Trabzonspor'un yanı sıra Visca'ya Fenerbahçe ve hatta öteki büyük kulüplerin de ilgisi olmasına karşın Avcı kozuyla Fırtına bir adım önde gözüküyor.

Hocanın gözü yönetimde

31 yaşındaki yıldız için oldukça istekli davranan Karadeniz ekibi, Başakşehir'in de kapısını çaldı. Daha ilkin Visca'ya meydana getirilen teklifleri direkt reddeden Başakşehir, bu kez "Sürem sonu konuşalım" yanıtını verdi.

Eski öğrencisiyle bizzat görüşecek olan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yönetimin de her türlü fedakarlığı yapmasını bekliyor.

Tecrübeli hoca, yeni sezonda Nwakaeme-Visca kanatlarıyla saldırı hattına düzey atlatmak istiyor. Avcı, Boşnak yıldızın Bakasetas benzer biçimde bir tesir yaratacağını düşünüyor.

İlk 3 Kuponun Tuttur'dan Armağan! Derhal Üye Ol Kazan!
Kaynak Bağlantısı : Sporx

YORUMLAR

  • 0 Yorum