Fahriye Evcen, anneliğini anlattı

İki yıl ilkin oğlu Karan'ı kucağına alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, uzun süre ekranlardan uzak kalmıştı

Fahriye Evcen, anneliğini anlattı
08 Nisan 2021 - 12:14

İki yıl ilkin oğlu Karan'ı kucağına alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, uzun süre ekranlardan uzak kalmıştı. Bir markanın yüzü olan Evcen, düzenlenen basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yapmış oldu.

İşte Fahriye Evcen'in açıklamlarından ara başlıklar...

"ANA TEMAM EĞLENMEK"

Evcen, "Karan'la iyi mi zaman geçiriyorsunuz?" sorusuna, "Çocuklar rutinleri oldukça seviyorlar. O yüzden her şey bir rutine oturuyor. Benim aslen Karan'la ana temam devamlı eğlenerek zaman geçirmek.

"OĞLUMLA İLGİLENİYORUM"

Bundan dolayı bir çocuğun temel iki şeye ihtiyacı var: Fazlaca samimiyetle sevilmek-kucaklanmak ve oynamak. Bir anne-baba bundan daha öte bir şey veremiyor. Ben onunla devamlı kaliteli süre geçirmeye çalışıyorum. Bol miktarda oyun oynamaya çalışıyorum. Ben kendim bire bir ilgilenmeye oldukça ehemmiyet gösteriyorum." şeklinde cevap verdi.

"BURAK ÇOK İYİ BABA"

Burak Özçivit'le ilgili de konuşan oyuncu, "Burak oldukça iyi bir baba. Ben o anlamda hakikaten oldukça şanslıyım. Bundan dolayı bebeğin sorumluluğu büyük seviyede anneye ilişkin fakat oldukça sıkıntılı zamanlar olabiliyor. Hakikaten 'Benim bir kahve içmeye ihtiyacım var' söylediğin zamanlar olabiliyor. Ben iki senedir uykusuz yaşıyorum." ifadelerini kullandı.Kaynak Bağlantısı : Ensonhaber

YORUMLAR

  • 0 Yorum