Friends özel bölümü için çekimler başlıyor

Merakla beklenen Friends hususi buluşması için 5 Nisan haftası set kuruluyor

Friends özel bölümü için çekimler başlıyor
05 Nisan 2021 - 23:56

Merakla beklenen Friends hususi buluşması için 5 Nisan haftası set kuruluyor.

Beyazperde'nin Variety'den aktardığı habere bakılırsa, Covid-19 salgını sebebiyle geciken bir başlangıcın arkasından, merakla beklenen Friends hususi buluşması nihayet 5 Nisan haftası sete giriyor. Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve Matthew Perry, HBO Max hususi kısmı için tekrardan tam kadro halinde bir araya gelecek.


Oyuncuların tekrardan buluşması, ilk olarak 2020'nin başlarında, Koronavirüs krizinin tüm film ve TV prodüksiyonlarını durdurmasından bir tek haftalar ilkin resmiyet kazanmıştı. Hatta, HBO Max, açılış lansmanı için bu kısmı ön planda kullanacaktı. Geçen yıl çıkan haberlere bakılırsa, yıldızların her biri hususi bölümde oynamak için minimum 2,5 milyon dolar alacak.

NTV'de yer edinen habere bakılırsa, gösterim haklarının yeni sahibi WarnerMedia'nın orijinal dizinin hakları için 400 milyon dolardan fazla para ödediği bildirildi. İlk olarak mart ayında gerçekleşmesi beklenen çekim zamanı ertelendi, WarnerMedia yöneticileri o zamanki WarnerMedia Entertainment başkanı olan Bob Greenblatt'le yaz sonuna kadar projeyi bitirmeyi ve HBO Max açılışına yetiştirmeyi amaçlamıştı.

Hususi bölüm, Burbank, Kaliforniya'daki Warner Bros. Studio'nun lotunun orijinal Friends bölümlerinin de çekimlerinin yapıldığı Stage 24'da gerçekleşecek. Ben Winston'ın yönetmenliğini ve yönetici yapımcılığını üstlendiği Friends hususi bölümünün yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane'den oluşuyor.
Kaynak Bağlantısı : T24

YORUMLAR

  • 0 Yorum