Hekimoğlu 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu yeni sezon 39. bölüm izle! Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimler? Hekimoğlu konusu ne?

Hekimoğlu yeni kısmı bugün ekranlara gelecek

Hekimoğlu 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu yeni sezon 39. bölüm izle! Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimler? Hekimoğlu konusu ne?
02 Mart 2021 - 17:43

Hekimoğlu yeni kısmı bugün ekranlara gelecek. Hekimoğlu dizisi canlı izle! Kanal D Hekimoğlu dizisi canlı gösterim izle! Hekimoğlu yeni bölüm saat kaçta? Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıkmış oldu mu?

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hekimoğlu 23 Şubat Salı gösterilen 38. Bölümde İpek, Ateş'i hapisten kurtarmak için yalan söylemek zorunda kalmıştır ve ona kızgındır. Ateş'e ceza olarak tüm hafta süresince polikliniğe bakma sorumluluğu yükler. Ateş ne kadar denese de basit hastalıklardan kaçamaz.

Öte yandanpoliklinikte genç bir bayan hastanın tecavüze uğramış bulunduğunu fark edince, her şey değişmiş olur. Bu vakayı bu tip mevzularda daha deneyimli bir doktora devretmeye çalışsa da genç hanım Hekimoğlu'ndan başka kimsenin kendisiyle ilgilenmesine razı olmaz. Hekimoğlu, genç hanıma destek olabilecek mi?

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı - 3 yayında! Ateş bu kez İpek'in ilişkisini hedef alıyor!

İpek'in parfümünü değiştirmesinden dolayı hayatında yeni biri olduğundan şüphelenen Ateş, yerinde duramıyor. İpek'i akşam yemeğinde yakalıyor ve olanlar oluyor! Ateş, İpek'in randevuya çıkmış olduğu kişiye durumu bozucu pek oldukca şey söylüyor. İpek'in tepkisi ne olacak?

HEKİMOĞLU 40. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hekimoğlu'nun bugün 39. kısmı ekranlara geldi. Yeni bölümden sonrasında 40. bölüm fragmanı yayınlanması umut ediliyor.

HEKİMOĞLU DİZİ OYUNCULARI

Ana karakterler:

• Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen): Nefroloji ve enfeksiyon hastalıkları mevzusunda başarı göstermiş bir doktordur. "Hepimiz yalan söyler" cümlesini kullanmasa günü fena geçer. Asistan ekibiyle uğraşmayı oldukca sever. İpek ve Orhan'ın üstüne titrediği doktordur. Kendisi poliklinikte emek harcamayı sevmez. Hastanede tv izlemeyi sever. Sıradışı aklıyla vakaları değişik bir bakış açısıyla çözer. Bastonla gezer. Ağrı kesicisini taşır.

• İpek Tekin (Ebru Özkan): Hastane yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Tıpkı Orhan benzer biçimde Hekimoğlu'nu okuldan beri tanıyan arkadaşıdır. Hekimoğlu'yla uğraşmayı oldukca sever.

• Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Hekimoğlu'nun asistanı olan uzman nörolog. Kendisi "Memoli" yada "Dolapdereli" olarak tanınır.

• Emre Acar (Aytaç Şaşmaz): Hekimoğlu'nun asistanı olan kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.

• Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu'nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.

• Selin Kurt (Belçim Alim): Avukat ve Ateş Hekimoğlu'nun eski eşi.

Destek karakterler:

• Alya (Esra Eron): Hastanenin doktorlarından birisi. Orhan hoca ve Ateş hocanın ekibine destek olur.

• Muzo (Muhammed Dede): Hastane çalışanı. Ateş hocaya hep destek verir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum