İş insanı İpek Hattat'ın bir kuryeye işkence yaptığı iddia edildi

İş insanı İpek Hattat ve sevgilisinin bir kuryeyi alıkoyup işkence etmiş olduğu iddia edildi

İş insanı İpek Hattat'ın bir kuryeye işkence yaptığı iddia edildi
03 Mart 2021 - 22:39

İş insanı İpek Hattat ve sevgilisinin bir kuryeyi alıkoyup işkence etmiş olduğu iddia edildi. Kurye Renas D., "2 saat geçtikten sonrasında polisler geldi fakat kapıyı açmadı. Polisler kapıyı kırıp içeriye girdiler ve beni kurtardılar" derken, gözaltına alınan Hattat'ın özgür bırakıldığı öğrenildi.

Hattat Tüm ortaklık Yönetim Kurulu üyesi İpek Hattat'ın, tabletini onarım edemeyen firmanın kuryesini alıkoyduğu, sevgilisi ve şoförüyle beraber kuryeye işkence etmiş olduğu öne sürüldü.

Odatv'nin haberine nazaran; İstanbul'un Sarıyer ilçesinde oturan İpek Hattat, tabletinin ekranı kırılınca bir servise gönderdi. Sadece tablet tekrardan arıza yapmış oldu. Bunun üstüne şirket, kuryesini gönderdi. Hattat, sevgilisi ile şoförünün kendisini evde alıkoyduğunu ve işkence ettiğini söyleyen kurye Renas D., polislerin kapıyı kırarak kendisini kurtardığını belirtti.

Hattat'ın gözaltına alındığını ifade eden Renas D.'nin şunları söylemiş oldu:

"İpek Hattat’ın evine gittim tableti almaya. Güvenlikle birlikte girdik içeri. Kimliğimi güvenliğe bıraktım. İpek Hattat’ın evinin önüne gittik. Sevgilisi kapının önündeydi. İpek Hattat sonrasında çıktı. ‘Dolandırıcı’ diye bağırdı direk. Beni içeriye alıp kapıyı kilitlediler. Sonrasında hakaretler olsun, baskı olsun her şeyi yaptılar. Telefonu elimden zorla çekip paramparça etti İpek Hattat. Patronum, İpek Hattat ile konuştu, ona da hakaret etti. 2 saat geçtikten sonrasında polisler geldi fakat kapıyı açmadı. Polisler kapıyı kırıp içeriye girdiler ve beni kurtardılar. Sonrasında karakola gittim, ifade verdim, İpek Hattat gözaltına alındı."

Mala zarar ve hakaret suçlamalarıyla gözaltına alınan İpek Hattat'ın özgür bırakıldığı öğrenildi.

Kaynak Bağlantısı : https://t24.com.tr/haber/is-insani-ipek-hattat-in-bir-kuryeye-iskence-yaptigi-iddia-edildi,936795

YORUMLAR

  • 0 Yorum