Kuruluş Osman obadaki hain kim? Kuruluş Osman 48. bölümde obadaki hain belli oldu mu?

Müessese Osman obadaki hain kim? Müessese Osman 48

Kuruluş Osman obadaki hain kim? Kuruluş Osman 48. bölümde obadaki hain belli oldu mu?
03 Mart 2021 - 22:37

Müessese Osman obadaki hain kim? Müessese Osman 48. bölümde obadaki hain belli oldu mu? Obadaki hain kim? Müessese Osman son bölümde obadaki hain meydana mı çıkıyor? Obadaki gerçek hain kim? Müessese Osman yeni bölümde neler olacak?

KURULUŞ OSMAN OBADAKİ HAİN KİM?

Müessese Osman obadaki hain merak ediliyor. Bugünkü gösterilen son bölümde obadaki hainin ortaya çıkması planlanıyor.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Obada bir hain vardır ve en yakınımızdadır"

SAVCI BEY FLATYOS'TAN İNTİKAMINI ALABİLECEK Mİ?

Nikola ve Flatyos tarafınca tuzağa düşürülerek Alpleriyle beraber çembere alınan Osman Bey, bir hayatta kalma savaşının ortasında kalır. Bayhoca'nın yaralanması ile sarsılan Kayı Alpleri, Bizans kuvvetlerine karşı hayatta kalma mücadelesine girişir. Savcı Bey, Flatyos'un attığı oklarla yaralanan oğlunu harp meydanından çıkarmaya çalışırken; Osman Bey çemberi yarabilmek için beklenmedik bir hamle yapar.

OSMAN BEY'İN YENİ BELALISI KARA ŞAMAN TOGAY

Papalık ajanları Melik ve Süleyman'ın teşviki ile uç bölgesine gelen efsanevi Moğol komutanı Kara Şaman Togay, obadaki hainler ve Bizans'la savaşım eden Osman Bey'in yeni bir cephe açmasına niçin olur. Tüm dengeleri alt üst eden bu gelişmeyle yeni bir fırsat yakaladığını düşünen Nikola, Osman Bey'e karşı intikam yemini eder. Osman Bey, Nikola'nın tuzağına düşmesine yol açan haini yakalamak için and içerken; elindeki ipuçlarını değerlendiren Malhun Hatun hainin obanın içinde olduğu mevzusunda uyarıda bulunur.

YARALANAN BAYHOCA'NIN AKIBETİ NE OLACAK?

Osman Bey ve Alpleri Bizans kuvvetlerinin kıskacından iyi mi kurtulacak? Flatyos ve Nikola, harp meydanından galibiyetle ayrılabilecek mi? Yaralanan Bayhoca'nın akıbeti ne olacak? Osman Bey, obadaki haini bulabilecek mi? Uç bölgesine gelen Moğol komutanı Kara Şaman Togay kim? Göktuğ ve Togay savaşı nelere sebep olacak? Süleyman ve Melik'in Türkleri uç bölgesinden söküp atmak için kurduğu plan ne? Malhun Hatun ve Bala Hatun arasındaki gerilim iyi mi sonuçlanacak? Malhun Hatun hainin bulunması için iyi mi bir strateji izleyecek, elindeki ipuçlarını Osman Bey'le paylaşacak mı? Dündar Bey planında başarıya ulaşmış olabilecek mi?

YORUMLAR

  • 0 Yorum