Magazin yorumcusu Hakan Ural: Dibine kadar yandaşım

Oyuncu ve magazin yorumcusu Hakan Ural, 24 TV'de yayınlanan Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu oldu. Kendisi ile ilgili ‘yandaş ...

Magazin yorumcusu Hakan Ural: Dibine kadar yandaşım
05 Temmuz 2021 - 11:29

Oyuncu ve magazin yorumcusu Hakan Ural, 24 TV'de yayınlanan Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu oldu.

Kendisi ile ilgili ‘yandaş’ diyenler hakkında konuşan Ural, “Ben şu an dibine kadar yandaşım. Ben her zaman devletimin yanındayım, devletimin ve bayrağımın dibine kadar hizmetkarıyım. Halkı tarafından seçilmiş görevli kim varsa yanındayım. Halkımın en küçüğünden en büyüğüne kadar emrindeyim ve onların refahı için duacı bir bireyim ben” dedi.

Hakan Ural'ın konuk olduğu programdaki konuşmalarından öne çıkan başlıklar şu şekilde;

“Belli bir yaşa kadar hayata karşı tecrübesizliklerimin bedelini ödedim. Ülkemle ilgili meselelerle ilgili de 40 – 50 yaşımda bugün ne oluyor, meseleler ne, bu düzenin sahipleri kim, biz burada neyiz ne olacağız gibi soruların cevapları için birçok kitapları okudum, inceledim. Son 20 yıldır inanılmaz bir sırat köprüsünden geçiyoruz. Sanatçı yandaş olmaz diyorlar... Neden? Siyaseti neden vardır? Siyaset ülkesine, bayrağına hizmet etmek isteyen, aday olan insanların kurduğu ideolojilerin üzerinden parti adlarıyla rekabete girer. Bunların ülkesi ile alakalı plan ve projeleri var ise insanlara aktarır, insanlarda buna göre oyunu verir. Demokrasi gereği en yüksek oyu alan kişi de devletine ve milletine de hizmete muktedir olur. Halkın oyları ile seçildikten sonra demokrasi gereği devletin kendisi olduğundan saygıyla o kişiyi desteklersin.

“CUMHURBAŞKANIMIZA BÜYÜK SAYGI VE SEVGİ DUYUYORUM”

Bir insanın devletimin yanında olmasının aşağılanması kadar abes bir durum olabilir mi? Bugün sözde muhalifim adı altında birisi söylüyor ise yarın sen muktedir oldun geldin bu sefer sen yandaş mı oluyorsun? Bu abes durum. Aklı selim bir kişinin zaten bu seviyesizlikte algı yaratma çabası olmaz. Ben bu kişilere cevap vermeyi zaman kaybı olarak görüyorum. Ben bildiğim doğru neyse onu söyleyen bir adamım. Devletimi, milletimi seviyorum. Bu ülke insanına büyük saygım ve sevgim var. Sayın Cumhurbaşkanımıza büyük saygı ve sevgi duyuyorum. Bu ayıp bir şey mi?

Halkımızı ve milletimizi çok seviyorum. Beni halkımızdan daha fazla duygulandıran ve onure edecek olan başka bir şey...Kaynak Bağlantısı : Cumhuriyet

YORUMLAR

  • 1 Yorum