MasterChef Ebru Has'ın Banyodan Yaptığı Paylaşımına Ünlü Şeften Yorum!

MasterChef Türkiye'de yarışan Ebru Has'ın son paylaşımı çok konuşuldu. Ebru Has'ın banyoda yaptığıma son paylaşımına Şef Somer Sivrioğlu yorum yapmadan geçemedi.

07 Haziran 2021 - 04:50 - Güncelleme: 07 Haziran 2021 - 04:53
İngiltere yapımı aşçılık yarışması olan MasterChef büyük bir ilgiyle takip ediliyor. İngiltere yapımı programının Türkiye uyarlaması MasterChef Türkiye'de büyük ilgi gördü. 2011'de ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2018, 2019 ve 2020 yıllarında da yayımlandı. Büyük bir ilgiyle takip edilen MasterChef 2021 yılında MasterChef Junior olarak ekranlarda izleyicisiyle buluştu. 4 sezondur devam eden MasterChef Türkiye yapılan yemekleriyle, jüri üyeleriyle ve yarışmacılarıyla hep konuşuluyor.

ASLINDA VOLEYBOLCU

MasterChef Türkiye 2020'ye damga vuran yarışmacılardan biri de Ebru Has oldu. Yemek yapma konusunda kendine güvenen ve bu alanda eğitim alan Ebru Has 28 yaşındadır. Aslen Düzceli olan Ebru Has aslında profesyonel sporcudur. İlkokulda profesyonel voleybol hayatının başlangıcını yapan Ebru Has, Eczacıbaşı’nda voleybola başlamış; ardından yıllarca FMV Işık Okulları ve İBB Spor Kulübü’nde ter dökmüştür. MasterChef 2020’nin ana kadrosunda olmaya hak kazanan ve sona gelirken yarışmaya veda eden Ebru Has yemekleri kadar davranışları ile de dikkat çekmiştir. 

"GÜZELMİŞ BU KİM?"

MasterChef Türkiye 2020'ye damga vuran yarışmacı Ebru Has, değişimiyle görenleri şaşkına çevirdi. MasterChef Türkiye jüri üyesi olan Şef Somer Sivrioğlu da Ebru'nun banyodaki pozuna yorum yapmadan geçemedi. Sakin tavrı ve az tebessümüyle dikkat çeken Ebru Has, Serhat Doğramacı'nın şampiyonluk ipini göğüslediği yarışma sonrası sosyal medyada ilgiyle takip ediliyor. Sosyal medyada takipçi sayısı her geçen gün artan Ebru Has'ın son paylaşımları ise çok konuşuldu. Şef Somer Sivrioğlu da MasterChef Ebru'nun son hali karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Şef Sivrioğlu banyo pozunu paylaşan Ebru'ya yaptığı "Güzelmiş bu kim?" yorumuyla dikkat çekti. MasterChef Ebru, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımına ilk bakan yarışmacıyı tanıyamıyor. İşte MasterChef Ebru'nun son hali...


YORUMLAR

  • 0 Yorum