MASUMİYET DİZİSİ 'SADAKATSİZ' SEYİRCİSİ İLE BOY ÖLÇÜŞEMEDİ! FOX TV'DEN DİZİYE SON ŞANS!

Geçtiğimiz haftalarda Masumiyet için neden final kararı alındı? Masumiyet dizisi hangi güne alındı? Detaylar haberimizde bulunmakta…

MASUMİYET DİZİSİ 'SADAKATSİZ' SEYİRCİSİ İLE BOY ÖLÇÜŞEMEDİ! FOX TV'DEN DİZİYE SON ŞANS!
12 Mayıs 2021 - 17:14
Çarşamba günleri FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisi, Hülya AVŞAR, Deniz ÇAKIR ve Mehmet ASLANTUĞ gibi birçok ünlü ismi çatısı altında buluşturmuştur. Kadrosunda aynı zamanda Serkan TÜTÜNCÜ, İlayda ALİŞAN, Deniz IŞIN gibi genç yetenekleri de barındırıyor. Dizide şiddete uğrayan ve öldü sanılarak atılan Ela’nın yaşadıkları, izleyicilerini derinden etkilemiştir. Ölü zannedilen Ela’nın hayata dönerek, adalet aramasıyla hikayesi başlıyor dizinin.
Çarşamba günleri yayınlanmakta olan diğer diziler karşısında Masumiyet reyting kaybetti. Sadakatsizin ara verdiği hafta Masumiyet dizisi reytinglerde 7 bandına yaklaştı fakat bir sonraki hafta düşüşe geçmesiyle beraber, Fox TV son şans olarak yeni kararlar aldı.

Masumiyet için 13. Bölümde final yapması planlanıyordu fakat diziyle ilgili yeni bir karar alındı! Masumiyet için ‘son şans’ olan karar, Yassak Elma dizisinin sezon finali yapmasıyla Masumiyet onun gününe alındı. Masumiyet dizisi pazartesi akşamları yayınlanmaya başlayacak.Masumiyet dizisi ‘son şans’ı aleyhine çevirebilecek mi?
Masumiyet, 17 Mayıs Pazartesi tarihinden itibaren her pazartesi sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Yönetmen koltuğunda Aytaç ÇİÇEK’in oturduğu, senaryosunu Sırma YAKIN’ın yazdığı dizi, bu son şansta reytingleri yükselterek devam edebilecek mi?

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • erdal
    4 hafta önce
    ne konusu bellı ne de oyuncular hangi rolde oynadıkları bellı degıl konusu olmayan saçma sapan bır dızı