Masumiyet'in Ela'sı yaşıyla duyanları şaşırttı Bakın kaç yaşında

FOX TV’de yayımlanan ve başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan gibi isimlerin paylaştığı Masumiyet dizisinin Ela’sının yaşını duyanlar şaşırdı. Sosyal medyada olay oldu. İşte seyiriciyi kızdıran ayrıntılar FOX TV’de ilk bölümü 24 Şubat’ta yayımlanan Masumiyet dizisi seyirciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Masumiyet'in Ela'sı yaşıyla duyanları şaşırttı Bakın kaç yaşında
15 Nisan 2021 - 08:29
İlayda Alişan dizide 19 yaşındaki bir genç kızı canlandırıyor. Bu duruma bazı sosyal ağ kullanıcıları tepki yağdırdı. İlayda Alişan’ın 25 yaşında olduğu halde 19 yaşındaki bir karakteri canlandırması durumuna izleyenler, yaşının hikayenin inandırıcılığını olumsuz etkilediğini söyleyerek karşı çıktı. Daha önce dizinin isminin “Yaşı 19” olacağı duyurulmuştu. Yapım ekibi son karar olarak “Masumiyet” isminde karar kılmıştı.

İlayda Alişan kimdir? 26 Şubat 1996 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım okumuştur. Balık burcu olan güzel oyuncu, yaşamının dönüm noktası olarak babasının arkadaşının habersiz bir biçimde kendini ajansına kayıt etmesi ile beraber küçük yaşlarda itibaren oyunculuk hayatına başlamışıtr.

YORUMLAR

  • 1 Yorum