Menajerimi Ara dizisinde iki sürpriz isim

Yıldız TV'de pazar akşamları ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinin 33

Menajerimi Ara dizisinde iki sürpriz isim
08 Nisan 2021 - 15:17

Yıldız TV'de pazar akşamları ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinin 33. bölümünden ilk fragman gösterildi. Her hafta birbirinden meşhur adları ağırlayan dizinin yeni kısmına Ayça Varlıer ve Yağmur Tanrısevsin konuk oluyor.

Menajerlerin hayatları üstünden sektörün kapılarının aralandığı ‘Menajerimi Ara’nın 33. bölümünden ilk fragman gösterildi. Yeni tanıtımda, Ceyda ve Peride’nin tatlı atışmaları dikkat çekerken, yeni vizyona giren filmi için Belgrad’a gidecek olan Sulh ise Dicle’nin de kendisiyle gelmesini istiyor. Serkan’ın Feris’e etmiş olduğu evlenme teklifiyle nefesler tutulurken, dizinin bu haftaki konukları ise Ayça Varlıer ve Yağmur Tanrısevsin oluyor.

Yeni bölümde neler olacak?

Kıraç’ın temsil etmiş olduğu yönetmen Ceyhun, Feris’in oyuncusu Ayça Varlıer’le çalışmak isterken, Ayça Varlıer ise geçmişte kendisiyle yaşamış olduğu sıkıntılar sebebiyle Ceyhun’la çalışmak istemiyor.

Yağmur Tanrısevsin’in sette yaşamış olduğu sorun sebebiyle menajeri Feris’i araması sonucu Serkan ve Feris, soluğu sette alıyor. Tanrısevsin'i kendi yapmış olduğu sürpriz planına dahil eden Serkan, evlenme teklifiyle Feris’i şaşırtıyor. Duygusal dakikaların yaşanacağı ‘Menajerimi Ara’nın yeni kısmı izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Oyuncu kadrosunda; Sulh Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstüne alıyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaristliğini Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor.Kaynak Bağlantısı : T24

YORUMLAR

  • 0 Yorum