Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Bir kez daha 'Yüz yüze eğitime ara veriyoruz' demek istemiyoruz

Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Öğrencilerimize bir kez daha 'Karşı karşıya eğitime ara veriyoruz' demek istemiyoruz

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Bir kez daha 'Yüz yüze eğitime ara veriyoruz' demek istemiyoruz
02 Mart 2021 - 15:52

Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Öğrencilerimize bir kez daha 'Karşı karşıya eğitime ara veriyoruz' demek istemiyoruz. Bunun için lütfen maskenizi takının, mesafenizi koruyun, temizliğe dikkat edin" dedi.

Bakan Selçuk, Twitter hesabından karşı karşıya eğitimin başladığı ilk gün sınıfta öğrencilerin çekilen fotoğrafını paylaştı. Selçuk, "Bu ufaklıklara, bu umuda, bu neşeye, bu küçücük yaşta mesuliyet alan öğrencilerimize bir kez daha 'Karşı karşıya eğitime ara veriyoruz' demek istemiyoruz. Bunun için lütfen maskenizi takının, mesafenizi koruyun, temizliğe dikkat edin. Bugün tutunduğumuz umuda yıl boyu ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

TIKLAYIN: Ulusal Eğitim Bakanlığı'ndan karşı karşıya eğitimle ilgili izahat


Selçuk ek olarak bu hafta 31 ilde 68 bin 241 tablet bilgisayarın daha öğrencilerle buluşturulacağını da Twitter'dan duyurdu. Selçuk, "Eğitimde 'kontrollü normalleşme' ile çocuklarımızı koşullar ölçüsünde okullarına kavuştururken bu hafta 68 bin 241 tablet bilgisayarı daha 31 ilde öğrencilerimize ulaştırıyoruz. Çocuklarımızı, yeni dönemde daha etken çalışacak EBA destek noktalarına çağrı ediyoruz" mesajını paylaştı.  

Kaynak Bağlantısı : https://t24.com.tr/haber/milli-egitim-bakani-selcuk-bir-kez-daha-yuz-yuze-egitime-ara-veriyoruz-demek-istemiyoruz,936505

YORUMLAR

  • 0 Yorum