Monster Notebook, Yeni Intel 11. Nesil İşlemcili Modellerini Duyurdu

Monster Notebook, teknoloji ve oyun tutkunlarının uzun süredir merakla beklediği yeni modellerini duyurdu. 11. nesil Intel Core Tiger Lake ...

Monster Notebook, Yeni Intel 11. Nesil İşlemcili Modellerini Duyurdu
16 Haziran 2021 - 03:47

Monster Notebook, teknoloji ve oyun tutkunlarının uzun süredir merakla beklediği yeni modellerini duyurdu. 11. nesil Intel Core Tiger Lake işlemcilerle ve yüksek performanslı ekran kartlarıyla donatılan Abra, Tulpar, Semruk ve Huma serisi yeni Monster Notebook’lar, kullanıcılara gelişmiş teknoloji deneyimi vadediyor.

Yeni Monster Notebook’lar yapay zekâ ile geliştirilmiş yazılımları ile rekabette sınır tanımayan oyuncuların ve grafik tasarımı, mimarlık, video içerik üreticiliği gibi yüksek performans gerektiren alanlarda çalışan profesyonellerin aradığı performansı vadediyor.

Yeni Abra, Tulpar ve Semruk serisi modeller NVIDIA’nın GeForce RTX 30 serisi ekran kartlarıyla; Huma serisi modeller ise Intel® Iris Xe grafik kartının yepyeni özellikleriyle geliyor.

Intel® Wi-Fi 6 AX201™ kablosuz ağ kartı ve 6 Gig+ güçlü internet bağlantısı ile her zaman en güçlü seviyede kesintisiz ağ hızı sağlayan yeni Monster Notebook’lar, yaklaşık üç kat daha yüksek Wi-Fi hızı sağlıyor.

Taşınabilirliği ve güçlü donanım konfigürasyonlarını bir arada sunan ürünleriyle masaüstü cihazları hedef alan Monster Notebook, oyun tutkunlarının ve teknoloji gurularının çok konuşacağı yeni modelleriyle 2021’in ikinci yarısına oldukça iddialı bir giriş yaptı.

Şu an aktif olarak satışta olan yeni Monster Notebook’lar hakkında detaylı bilgilere Ankara, İzmir, İstanbul, Berlin, Dubai ve Lefkoşa’daki Monster Notebook mağazalarından veya www.monsternotebook.com adresindeki Monster Notebook Dijital Mağazası’ndan ulaşılabilir. Haftanın her günü 09.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası’nda kullanıcılar herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü bağlantı kurabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum