Oyuncu Türev Uludağ, 63 kilo verdi! Son halini görenler tanımakta güçlük çekti

Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen 'de gösterilen Iyi mi Zayıflarım programında sunuculuk icra eden ve hem de zayıflama sürecini özetleyen aşçı Türev Uludağ, hayalindeki kiloya kavuştu

Oyuncu Türev Uludağ, 63 kilo verdi! Son halini görenler tanımakta güçlük çekti
07 Nisan 2021 - 16:22

Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen 'de gösterilen Iyi mi Zayıflarım programında sunuculuk icra eden ve hem de zayıflama sürecini özetleyen aşçı Türev Uludağ, hayalindeki kiloya kavuştu. 161 kilodan 98 kiloya kadar düşen Uludağ, son halini de sevenleriyle paylaştı.

63 KİLO VERDİ

Bu zamana kadar birçok programda sunuculuk icra eden ve TRT1 ekranlarında gösterilen Seksenler dizisinde Mahmut karakterini canlandıran Türev Uludağ, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda şişman ve zayıf halini birleştirdi. Değişimiyle şaşkına çeviren Uludağ paylaşımına "İnadı olmayanın muradı olmaz. 161 kilo başladığım bu hikayede sona geldik. 5 ayda tam 63 kilo verdim ve 98 kiloya düştüm. Gerçek bir yaşam deneyimi oldu benim için" notunu ekledi.

Meşhur isim paylaşımda sunuculuğunu yapmış olduğu Iyi mi Zayıflarım ekibine, doktoruna, spor yapmasına destek olan Çağan Atakan Arslan ve Acun Ilıcalı'ya da teşekkür etti.

EN YAKININDAN DESTEK GECİKMEDİ

Beraber program yapmış olduğu Uludağ'a desteğini noksan etmeyen ve spor yapmasına destek olan eski Survivor şampiyonu Çağan Atakan Arslan, Uludağ ile pozunu paylaşarak "Bu bir başarı hikayesidir. Ve bilirsiniz ki biz iz bırakan hikayeler yazmayı severiz" dedi.

İşte Türev Uludağ'ın değişiklik serüveni...Kaynak Bağlantısı : Haberler.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum