Sertab Erener eşinin doğum gününü böyle kutladı

Uzun seneler aşk yaşamış olduğu Demir Demirkan'la 2014 senesinde yollarını ayıran ve bir yıl sonrasında Emre Kula ile evlenen Sertab Erener, eşinin yeni yaşını kutladı

Sertab Erener eşinin doğum gününü böyle kutladı
02 Mart 2021 - 17:42

Uzun seneler aşk yaşamış olduğu Demir Demirkan'la 2014 senesinde yollarını ayıran ve bir yıl sonrasında Emre Kula ile evlenen Sertab Erener, eşinin yeni yaşını kutladı.

Toplumsal medya hesabından eşinin fotoğrafını paylaşan meşhur sanatçı, gönderisine "Sen hep iyi ol, mutlu ol yeter. Doğum günün mübarek olsun" notunu düştü. Erener, paylaşımına kalp emojisi koymayı da dikkatsizlik etmedi.

SAHİLDEKİ ÇÖPLERİ TOPLAMIŞTI

Öte taraftan Sertab Erener, birkaç ay ilkin; Bodrum'da eline almış olduğu poşetlerle çöp toplamıştı. Sahil süresince çöp toplayan Erener, “Burada her insanın bıraktığı pisliği toplamaya çalışıyorum. Bu oldukça büyük bir ayıptır. Utanıyorum insan olmaktan” diyerek isyan etmişti.?

"MEŞHUR OLDUĞUMU O AN ANLADIM"

Sertab Erener, YouTube kanalında fanatiklerinden gelen soruları yanıtladı. 55 yaşındaki müzisyen, "Sahnede en duygulandığınız an neydi?" sorusu üstüne, "Bir konserden otuz dakika ilkin babamın vefat haberi geldi. Sahneye çıktım. İnsanın içi kan ağlarken şarkı söylemesi oldukça zormuş" ifadelerini kullandı.

Usta sanatçı, "Şöhret olduğunuzu ne vakit anladınız?" sorusunu, "90’ların başlangıcında ilk albümümün çıkmış olduğu gün prodüktörüm Sezen Aksu beni Bebek Kahve’ye götürdü. Geçen beş arabanın dördünde ‘Sakin Ol’ albümünden parçalar çalıyordu. Aramızda 'Sen meşhur oldun' cümlesi geçmedi, fakat o vakit anladım" şeklinde cevapladı.

Boyu 1.58 olan müzisyen, "Kendinizle ilgili tek bir şey değiştirseniz ne olurdu?" sorusuna ise "Keşke 5 santim daha uzun olsaydım" karşılığını verdi.

Kaynak Bağlantısı : http://www.milliyet.com.tr/cadde/sertab-erener-esinin-dogum-gununu-boyle-kutladi-6445038

YORUMLAR

  • 0 Yorum