Sevgilinizden saklamanız gereken 3 sır

Sevgiliniz ile elbette aranızda yalanlar olmasın fakat sizin hayatınızla ilgili her şeyi bilmek zorunda değil. Sevgilinize söylenmemesi gerekenleri söylerseniz ilişkinizde dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz.

Sevgilinizden saklamanız gereken 3 sır
13 Mayıs 2021 - 02:54
Erkek arkadaşınızla ortak hesabınız olmadığı sürece, onun, paranızı nereye harcadığınızı bilmesine gerek yok. Ayakkabı veya elbise gibi erkeklerin gereksiz alışveriş olarak gördükleri şeyleri almanız onları rahatsız edebilir. Size önerimiz, giydiğiniz bir şeyi beğendiğinizde nereden aldığınızı ve ne kadar ödediğinizi ona söylemeyin. Eğer bilmek isterse, yeni aldığı televizyondan çok daha ucuz olduğunu söyleyin, yeter.

Ailesi Hakkındaki Düşünceleriniz


Onu ailesinden uzaklaştırmaya çalışmanız ilişkinize zarar verecektir. Annesi dayanılmaz bir kadın olsa da, ona bir şey söylemeyin. Negatif bir şey duyduğu anda, siz ve ailesi arasında seçim yapmaya zorlandığını hissedecek ve bundan dolayı size kızacaktır. Ailesi gerçekten çekilmezse, mümkün olduğu kadar onlardan uzak durmaya bakın.

Aldığı Hediye Konusundaki Gerçek Düşünceniz 

Eğer sevgilinizin aldığı hediyeleri beğenmiyorsanız, eleştirmek yerine, her hediyenin güzel bir yönünü bulmaya çalışın. Erkekler hislerini dile getirmek konusunda başarılı sayılmazlar. Dolayısıyla verdiği her armağan, sizi düşündüğünün bir işaretidir. Hediye hakkında olumsuz konuşursanız, bunu kendine yapılan bir eleştiri gibi görecektir. Hoşunuza giden şeyler almasını istiyorsanız, laf arasında beğendiğiniz şeylerden bahsedin.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet Oyaba
    1 ay önce
    Bu içeriği kınıyorum. Ilişkide saklarsanız bağınız kopar. İnsanlarin ozel hayatlarini yanlış yönlendirme teneec kaldır bu içeriği.