Show TV iddialı giriş yapan Kırmızı Kamyon dizisini yayından kaldırdı

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır'ın başrollerinde olduğu Kırmızı Kamyon dizisi geçen hafta ilk bölümüyle yayımlandı

Show TV iddialı giriş yapan Kırmızı Kamyon dizisini yayından kaldırdı
06 Nisan 2021 - 23:22

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır'ın başrollerinde olduğu Kırmızı Kamyon dizisi geçen hafta ilk bölümüyle yayımlandı. Çarşamba akşamı seyirci ile buluşan dizi ilk bölümüyle reytinglerde ilk 10'da yer alamadı. Sadakatsiz, Kurum Osman şeklinde kuvvetli rakiplerle karşı karşıya gelen Kırmızı Kamyon dizisi bu hafta ise yayımlanmadı.

HAZİRAN'DAN İTİBAREN SİLBAŞTAN YAYINLANMAYA BAŞLANACAK

10. Ev imzalı "Kırmızı Kamyon"un yayınına ara verildi. Kanal ve yapım şirketi karşılıklı anlaşıp dizinin haziran ayı itibariyle 1. bölümünden itibaren yine sil baştan yayınlanmasına karar verdi. Bundan dolayı dizinin yeni kısmı bu hafta Show TV'nin gösterim akışından çıkarıldı.

KIRMIZI KAMYON'UN KONUSU

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, senaristliğini Gökyüzü Ergenekon'un süpervizörlüğünde Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya'nın yazıya döktüğü, yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturuyor.

'Kırmızı Kamyon' itfaiyecilerin hayatlarını ve sıkıntılı mücadelelerini anlatarak Türkiye'de daha ilkin yapılmamış bir işe imza atacak. İtfaiyecilerin sıkıntılı hayatlarını, çekince dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını anlatırken dram ve aksiyonu buluşturan bir yapım.Kaynak Bağlantısı : Haberler.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum