Starbucks ABD'deki 5 şubesinde "yeniden kullanılabilir kupa" uygulamasını test ediyor

Dünyaca meşhur kahve zinciri Starbucks, ABD'deki 5 şubesinde başlatmış olduğu yeni bir program ile, müşterilere içeceklerini tekrardan kullanılabilir bir bardakta alma seçeneği sunuyor

Starbucks ABD'deki 5 şubesinde "yeniden kullanılabilir kupa" uygulamasını test ediyor
08 Nisan 2021 - 16:11

Dünyaca meşhur kahve zinciri Starbucks, ABD'deki 5 şubesinde başlatmış olduğu yeni bir program ile, müşterilere içeceklerini tekrardan kullanılabilir bir bardakta alma seçeneği sunuyor.

Starbucks, Dünya Günü öncesinde müşterileri içeceklerini hemen sonra iade edilecek, sterilize edilecek ve yine dolaşıma sokulacak tekrardan kullanılabilir bir kapta almaya teşvik eden yeni bir Kupa Ödünç Alma programını duyurdu. Bu program şu an yalnızca beş Seattle mağazasında 31 Mayıs'a kadar kontrol ediliyor, ek değişikliklerin geleceğine işaret ediyor.

Otomobile servis esnasında yada Starbucks uygulaması vasıtasıyla sipariş verirken müşteriler, içeceklerini tekrardan kullanılabilir fincanda almak için 1 dolar tutarında iade edilebilir bir depozito ödeyecekleri açıklandı. Bir sonraki ziyaretlerinde, müşterilerin aynı tekrardan kullanılabilir fincanı, lobide bulunan temassız bir iade kioskuna yada otomobile servis tarafınca temizlenebilmesi için tarayıp bırakmaları planlanıyor.

 Kaynak Bağlantısı : T24

YORUMLAR

  • 0 Yorum