Survivor'dan Elenen İsimden Önemli Açıklama! ' İsmail Balaban Bilerek Yaptı' İtirafında Bulundu!

Geçtiğimiz hafta Salı günü eleme konseyinde birinci olan İsmail Balaban tarafından ismi söylenen Melis Sezer survivor’a veda eden isimler arasında yer aldı.

Survivor'dan Elenen İsimden Önemli Açıklama! ' İsmail Balaban Bilerek Yaptı' İtirafında Bulundu!
08 Mayıs 2021 - 17:51
Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleştirilen Survivor sevenleri Melis Sezer’in elendikten sonra ki yaptığı açıklamayı merak içerisinde araştırıyor. Survivor’a veda eden Melis Sezer yaptığı röportaj sırasında İsmail Balaban hakkında önemli açıklamalar da bulundu. Melis Sezer tarafından yapılan açıklamalar pek çok Survivor seveni şaşırttı.
Geçtiğimiz hafta elenen yarışmacı Melis Sezer kalan dört arkadaşı için iyi dilekler de bulunmasıyla birlikte dokunulmazlık oyunlarına asılmaları gerektiğine dair önemli vurgulamalar da bulundu. Kendisinin erken elendiği için üzgün olduğunu belirten yarışmacı Gönüllülerde performans açısından kendimi üstün gördüğüm yarışmacılardan önce elenmek beni üzdü ifadelerini kullandı.

İSMAİL BALABAN BENİM ELENECEĞİMİ BİLİYORDU!Survivor’dan elenen isimler arasında yeni katılan Melis Sezer İsmail Balaban ve Batuhan ile iyi anlaştığını vurguladı. Ancak İsmail Balabanın SMS’imin düşük olduğunu tahmin ettiği halde neden böyle bir şey yaptığını anlamış değilim ifadeleri ile gündemimizde ki yerini almaktadır. Melis Sezer Survivor’dan gitmek istemeyeceğini ancak yolunun buraya kadar olduğunu belirtmesiyle sevenlerine ve takipçilerine önemli mesajlar verdi.

ONUN SÖYLEDİKLERİ BENİ MUTLU ETTİ!

Melis Sezer tarafından yapılan açıklama sonrasında elendikten sonra Acun beyin hakkında düşündükleri ve söyledikleri beni mutlu etti ifadeleri de gözden kaçmıyor. Survivor da büyük iz bırakan Melis Sezer sevenlerine ve takipçilerine teşekkür dileklerini ileterek survivora veda etti. Acun Ilıcalı da Melis Sezer’in herhangi bir problem çıkarmadığını ve iyi bir yarışmacı olduğunu belirtmesiyle Melis Sezer Survivor tarihinin akıllarda kalan isimleri arasında popülerliğini arttıracağını vurgulamak isteriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum