Survivor Gonca Kakar kim, nereli, kaç yaşında? Survivor 2021 Gonca Kakar boyu, kilosu kaç?

Survivor 2021 yarışması son devrin gene en fazlaca konuşulan programlarından oldu

Survivor Gonca Kakar kim, nereli, kaç yaşında? Survivor 2021 Gonca Kakar boyu, kilosu kaç?
02 Mart 2021 - 17:38

Survivor 2021 yarışması son devrin gene en fazlaca konuşulan programlarından oldu. 32 yaşındaki isim, ünlüler takımında yarışmaya devam ediyor. Takımda öne çıkan adlar içinde bulunuyor ve izleyenler, 'Survivor Gonca aslen nereli, mesleği nedir?' sorularına da cevap arıyor. 

SURVİVOR GONCA KAKAR KİMDİR?

Gonca Kakar 1 Temmuz 1989’da dünyaya geldi. Gonca Kakar 32 yaşındadır. Kakar, Mersin Üniversitesi BESYO mezunu. Gövde eğitimi öğretmeni olan Kakar, pilates eğitmenliği de yapıyor. Toplumsal medyada sık sık spor yapmış olduğu anlara dair paylaşımlarda bulunana Gonca Kakar, bu alanda yaşamını sürdürdüğünü ifade etmektedir.

Ünlüler takımına yeni bir nefes kazandıracak Gonca Kakar, 1.77 uzunluğunda ve 64 kilogram ağırlığında. Dalış yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve bölgeler keşfetmenin vazgeçilmezleri bulunduğunu söyleyen Survivor Gonca’nın yarışma için iddiası da büyük.

GONCA KAKAR SOSYAL MEDYA HESABI 

Survivor'a dahil olmasıyla beraber Survivor Gonca Kakar'ın toplumsal medya hesabının olup olmadığı da merak edildi. Pek fazlaca şahıs, Gonca Kakar instagam hesabı ne, var mı? sorusunun yanıtını aradı. Gonca Kakar'ın gonca.kakar kullanıcı adıyla bir Instagram hesabı bulunmaktadır.

Kaynak Bağlantısı : http://www.milliyet.com.tr/cadde/survivor-gonca-kakar-kim-nereli-kac-yasinda-survivor-2021-gonca-kakar-boyu-kilosu-kac-6445029

YORUMLAR

  • 0 Yorum