Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı

ATV ekranlarında gösterilen Esra Erol'da programı, Türkiye'yi şaşkına çeviren vakası kızını aramak için yayına katılan Gürcünaz adlı kadının feryatlarıyla gündeme getirmişti

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı
04 Mart 2021 - 00:38

ATV ekranlarında gösterilen Esra Erol'da programı, Türkiye'yi şaşkına çeviren vakası kızını aramak için yayına katılan Gürcünaz adlı kadının feryatlarıyla gündeme getirmişti. Esra Erol'dan 18 yaşındaki kızı Zeynep'in bulunması için yardım isteyen hanım, kısa sürede evladının ortaya çıkmasına sevinemeden, kızının fuhuş çetesinin eline düştüğünü öğrenmesiyle yıkılmıştı.

Zeynep Şenel

FUHUŞÇU EVLİ ÇİFT TUTUKLANDI

Programa katılan genç kızın vaka yaratan itiraflarıyla ortaya çıkan fuhuş çetesi, polis ekipleri tarafınca ifadeler göz önüne alınarak çökertilmiş, vakada adı geçen 3 isim ise gözaltına alınmıştı. Yaşanmış olan tüm gelişmelerin arkasından bugün öğle saatlerinde hakim karşısına çıkan Aysel Güngör-İsmail Güngör çifti tutukladı. Çift, 'Fuhşa teşvik, aracılık ve yer temin etme' suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderilirken, vakada adı geçen öteki isim Halil Boral ise özgür bırakıldı. Tutuklanan çiftin yalnızca fuhuş değil çocuk satışından, düzmece paraya kadar pek fazlaca suça da karıştığı öğrenildi.

700 TL KARŞILIĞINDA FUHUŞ İÇİN ANLAŞMIŞ

Türkiye'nin konuşmuş olduğu vakada 18 yaşındaki genç kız, Esenyurt'ta yanlarına sığındığı aile ile haftalık 700 TL karşılığında fuhuş yapması için anlaştığını itiraf etmişti. Stüdyoda tansiyonun yükselmesine sebep olan itiraf sonrası, polis ekipleri harekete geçmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum