Yasak Elma'nın Entrika Kraliçesi Nesrin Cavadzade Her Zaman "Şahika" Değilmiş: İlk Rol Aldığı Dizi Çok Şaşırtacak!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma, izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Geçtiğimiz ay sezon finali yapan dizinin oyuncuları da bir o kadar araştırılıyor. Bu oyunculardan bir tanesi de dizide “Şahika” isimli karaktere hayat veren Nesrin Cavadzade.

Yasak Elma'nın Entrika Kraliçesi Nesrin Cavadzade Her Zaman "Şahika" Değilmiş: İlk Rol Aldığı Dizi Çok Şaşırtacak!
20 Haziran 2021 - 04:23
Geçtiğimiz sezonda canlandırdığı karakterin rol gereği ölmesiyle diziden ayrılan Nesrin Cavadzade’nin hayranları, Şahika’yı kalplerinde yaşattıklarını ifade etmişlerdi. Güzel oyuncu ise hayranlarının sevgi dolu mesajlarına karşı, “Bütün güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Ben de sizi seviyorum. Efsaneler ölmez.” şeklinde bir açıklamada bulundu.Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinde, hayattaki tek amacı zengin yaşamak olan ve sürekli çeşitli entrikalar çeviren bir kadını canlandırmıştı. Şahika karakteri, hem asaleti ve güzelliğiyle hem de hırslı ve iddialı tavırlarıyla izleyicilerin dikkatini çekmişti. Yasak Elma dizisindeki kaotik rolü ile gündemin ilgi odağı olan güzel oyuncunun geçmişte rol aldığı dizilerdeki karakterleri sizi oldukça şaşırtacak.

En İyi Kadın Oyuncu!30 Temmuz 1984, Azerbaycan doğumlu olan Nesrin Cavadzade, 11 yaşındayken Türkiye’ye geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü bitirdikten sonra 2 yıl boyunca oyunculuk eğitimi aldı. Üniversitenin ardından “Yersiz Yurtsuz” isimli dizide başrolü üstlenerek televizyon dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Bu dizinin yönetmeni olan Cemal Şan’ın ünlü Aşk Üçlemesi’nin ikinci filmi olan “Dilber’in Sekiz Günü” isimli projenin başrolünde yer aldı. Bu filmdeki rolü ona; Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivalleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerini kazandırdı. Bu filmin ardından yine aynı yönetmene ait olan “Acı” filminde rol alan güzel oyuncu “Samanyolu” ve “Al Yazmalım” gibi dizilerle televizyon ekranlarına güzel bir dönüş yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum