Yeni Sıra Tabanlı Taktik RYO Black Legend, 25 Mart'ta Çıkıyor

Warcave'in uzun süredir üstünde çalmış olduğu karanlık sıra tabanlı taktik RYO Black Legend'ın çıkış zamanı belli oldu

Yeni Sıra Tabanlı Taktik RYO Black Legend, 25 Mart'ta Çıkıyor
02 Mart 2021 - 16:37

Warcave'in uzun süredir üstünde çalmış olduğu karanlık sıra tabanlı taktik RYO Black Legend'ın çıkış zamanı belli oldu. Oldukça çekici görünen bu oyun 25 Mart'ta PC, Xbox One, PS4, PS5 ve Xbox Series için çıkacak.

Benim bir süredir beklediğim oyunlardan biriydi, bu tür sıra tabanlı oyunları sevenler için güzel bir oyun olacak benzer biçimde duruyor. Steam sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun tanıtım metni şöyleki:

Paralı Askerlerden oluşan bir tabura öncülük ederek lanetlenmiş Grant şehrine git ve hayatta kalan bir direniş grubunun fanatiklerle dolu ölümcül bir tarikata karşı mücadelesine yardım et. Bu coşku verici bir alternatif tarihin işlendiği Tur Tabanlı Strateji RPG oyununda sokakları kaplayan ve insanların delirmesine yol açan sisi ortadan kaldır!

Low Lands'in mimarisini temel alan bir 17. yüzyıl şehri olan Grant'in harabe sokaklarını keşfet. Direnişin Mephistocu Tarikatçılara karşı yürüttüğü mücadeleye yardım et.
Çıldırtan bir sis yaparak bunu tüm şehre salan tehlikeli bir Simyacı olan Mephisto'nun geçmişini açığa çıkar.
Eski Suyukçuluk konseptini temel alan bedene dayalı bir simya yöntemini kullanarak cenk. Dört değişik dengesizlikte ustalaş ve düşmanlara oldukça büyük hasar vermek için bu tarz şeyleri Katalizör Saldırılarıyla birleştir!
Her biri benzeri olmayan kabiliyetleri öğrenebilen ve değişik ekipmanlar kullanabilen 15 oynanabilir sınıfın kilidini aç. Bunlarda ustalaş, öteki birimlerle sinerji kur ve Grant'in en iyi özgürleştiricisi ol!
Maceranı özelleştir; hikayeye öncelik verenler bağışlayıcı bir tecrübe yaşayabilirken zoru seven oyuncular ise her hatanın cezalandırıldığı bir oyun oynayabilir.

Bizi özgürleştirmeni bekliyoruz yabancı.
Dileğimizi gerçekleştir!

Kaynak Bağlantısı : https://oyungezer.com.tr/video/yeni-sira-tabanli-taktik-ryo-black-legend-25-martta-cikiyor

YORUMLAR

  • 0 Yorum