Yeraltı Evi İnşa Etti İçini Görenler..

İspanya’nın Alicante bölgesinde ailesine kızan bir genç evlerinin arka bahçesinde 6 yıl boyunca kazı yaparak kendine yeraltında bir ev inşa etti. Şu anda 20 yaşında olan Andres, basamaklarla inilen mağaradaki odasına Wi-Fi sistemi kurdu, yatak, radyo, sandalye ve yiyecek gibi malzemeler de ekledi.

Yeraltı Evi İnşa Etti İçini Görenler..
10 Haziran 2021 - 03:42
Ailesine kızan bir genç evlerinin arka bahçesinde 6 yıl boyunca kazı yaparak kendine yeraltında bir ev inşa etti Yer altındaki evin içini gördüğünüzde küçük dilinizi yutacaksınız…

 İspanya’nın Alicante bölgesindeki La Romana kasabasında yaşayan 14 yaşındaki Andres Canto, ebeveynleriyle tartıştıktan sonra evlerinin arka bahçesinde çukur kazmaya başladı. Andres’in kazdığı çukur 6 yıl sonra oturma odası ve yatak odası olan bir yeraltı evine dönüştü.
YAŞAM ALANI OLUŞTURDU

Ailesine karşı öfkelenerek başladığı kazıyı yıllarca sürdüren genç, yerin 3 metre derinliğindeki mağarayı kendine sığınak yaptı. Şu anda 20 yaşında olan Andres, basamaklarla inilen mağaradaki odasına Wi-Fi sistemi kurdu, yatak, radyo, sandalye ve yiyecek gibi malzemeler koydu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum